Contact
Wie is wie?

Ingrid Peeters (Directeur vzw OKRA-SPORT+)
02 246 44 36
ingrid.peeters@okrasportplus.be


Sportieve afdeling OKRA-SPORT+

Wim Bogaert (stafmedewerker)
02 246 42 09 - 0473 47 03 02
wim.bogaert@okrasportplus.be

Katleen Kerremans (sporttechnisch medewerker)
02 246 26 03 - 0486 12 80 69
katleen.kerremans@okrasportplus.be

Nele Put (administratief coördinator/ vertrouwenspersoon)
02 246 44 35 - 0498 34 44 68
nele.put@okrasportplus.be

Ann Jespers (ledenbeheer)
0478 88 21 89
ann.jespers@okrasportplus.be

Peter Nijs (facturatie)
02 246 40 06 - 0475 46 82 55
peter.nijs@okra.be


Sportieve afdeling FALOS-SPORT+

Frank Lenders (stafmedewerker)
frank.lenders@falos.be

Jonathan Goetvinck (stafmedewerker)
jonathan.goetvinck@falos.be

Marie Raymaekers (sporttechnisch medewerker/ vertrouwenspersoon)
marie.raymaekers@falos.be


Sportieve afdeling KRACHTBAL-SPORT+

Jan Benoot (stafmedewerker/ vertrouwenspersoon)
jan.benoot@krachtbal.be