over okra-sport+
Veilig (elektrisch) fietsen in groep
Vanaf 1 maart 2017 kunnen OKRA trefpunten een cursus Veilig (elektrisch) fietsen in groep aanvragen. Kijk hieronder of er een cursus in jouw buurt is. Inschrijven kan via de contactpersoon die in de tabel staat vermeld.
Antwerpen - Kempen - Mechelen

 

Provincie Antwerpen
  Datum                   Uur       Locatie                               Contactpersoon                      
Antwerpen  2017                                                               
  vrijdag 16 juni   Kerkedam 8
Stabroek
Robert Lenaerts
robelen@live.be
Tel. 0499 72 51 62
 

dinsdag 27 juni 

  De Ark
zaal Olijftak
Achter d'Hoven 63
Wuustwezel 

Martha Vochten
vochtenmartha@hotmail.com
Tel. 03 669 78 45

  maandag 10 juli 14u00 Sint-Jan Berchmans
zaal "Ontmoeting"
De Robianostraat 214
2150 Borsbeek
Frans Victor
victor.jacqueline@telenet.be
Tel. 03 322 27 48
  donderdag 20 juli 14u00 P.C. De Mikman
Tolhuisstraat 32
Schelle
Frans Dierickx
frdierickx@gmail.com
Tel. 03 887 86 29
  dinsdag 8 augustus 14u00 Parochiecentrum
Alfons Heulenstraat
Schoten
Annie Denhaene
annie.denhaene@hotmail.com
Tel.03 336 13 62
  donderdag 10 augustus 14u00 Parochiecentrum
Stanislas Meeuslei 131
Schoten
Rudolf Meutermans
rudolf.meutermans@skynet.be
Tel.0495 21 29 90
  donderdag 24 augustus 9u30 OKRA lokaal
Dorp 12
Pulderbos
Luc Janssens
janssenslucas@skynet.be
Tel. 03 484 32 14
  maandag 11 september 13u00 OKRA lokaal
Sint-Camillusstraat 95
Wilrijk
Jos Van de Velde
j.velde@telenet.be
Tel. 03 827 27 07
GSM: 0499 96 95 93
  dinsdag 12 september 13u30 De Nobele Donk
Jozef Ickxstraat 10
Ekeren
Ria Meeus
meeusria@skynet.be
Tel. 03 663 03 40
  dinsdag 19 september 13u30 Rozenkransheem
Verbertstraat (t.o.v. Pastorij)
Schoten
Lieve Vandenbussche
v.lieve@telenet.be
Tel. 0497 34 47 23
  dinsdag 26 september 13u30 Strijkatelier
Pastoor Coplaan 33
2017 Zwijndrecht
Theodoor Van der Heyden
theodoorvdh@skynet.be
Tel. 0495 32 44 87
  donderdag 28 september 13u00 OKRA lokaal
Gestelsebaan 104
2980 Zoersel (Sint-Antonius)
Marc Cornelissen
m.cornnelissen@telenet.be
Tel. 0495 87 42 72
  donderdag 28 september 13u30 Mouterij
John Tulpinckstraat 15
2070 Burcht
Cecile Van der Heyden
tant.cecile@gmail.com
Tel. 03 252 95 47
  maandag 2 oktober 13u30 Parochiecentrum
Volkaertslei 29
2160 Wommelgem
Ivo Wijns
ivo.wijns@telenet.be
Tel. 03 322 23 50
  vrijdag 6 oktober 13u30 ATRIUM
Sint-Bernadettestraat 7
2640 Mortsel
Hugo Hosteaux
hugo.hosteaux@telenet.be
Tel. 03 449 66 63
GSM: 0495 92 55 30
  dinsdag 17 oktober 9u30 Seniorenlokaal
Antwerpsesteenweg 57
Broechem
Wim Van Os
willemvanos@scarlet.be
Tel. 03 485 62 30
  dinsdag 17 oktober 9u30 Parochiezaal
Venusstraat 10
2520 Oelegem
Corneel Hofmans
chofmans1@skynet.be
Tel. 03 384 22 84
  dinsdag 17 oktober 9u30 OKRA lokaal
Valkenlaan 1 (zijstraatje Kievitlaan)
2520 Ranst
Jos Van Loy
vanloyj@gmail.com
Tel. 0474 56 67 83
  maandag 6 november 14u00 d'Ouwe Kerk
Lage Kaart 644
Brasschaat
Marie-Paule De Clercq
mariepauledeclercq@gmail.com
Tel. 03 663 39 32
  maandag 6 november 14u00 Parochiehuis St-Rumoldus
Louis Van Craenstraat 126
2100 Deurne
Lieve Van Craenenbroeck
lieve.v.c@skynet.be
Tel. 0498 82 33 79
  vrijdag 30 november 13u30 Pronkenborg
Pronkenbergstraat 1
2550 Kontich
Jef Switsers
jefswitsers@skynet.be
Tel. 03 457 58 70
  2018      
  Dinsdag 20 maart  14u00

De VaK
Dorpstraat 1
2845 Niel

Guido Verheyden
guidoverheyden@hotmail.com
Tel. 0497 84 65 00
  Dinsdag 3 april 13u00 Vrijetijdscentrum
"De Schelde"
De Keiserhoeve 66
2040 Zandvliet
Guy Wuilmus
guywuilmus@scarlet.be
Tel. 0486 65 73 23
Kempen  2017      
 

woensdag 3 mei 

13u30  Parcohiezaal
Kapellestraat 90
2400 Mol 
Belmans Mia
belmans.mia@telenet.be
Tel.014 73 65 85
GSM 0497 27 32 14 
  dinsdag 30 mei 13u30 Sporthal De Hoogt
De Hoogt 20
2360 Oud-Turnhout
Gustaaf Roes
stafroes@hotmail.com
Tel. 014 45 39 37
  disndag 27 juni 13u30 Verkeerspark Mol
Molderdijk 27A
2400 Mol
Jef Van Hecken
jefvanhecken@gmail.com
Tel. 0498 54 61 94
  dinsdag 11 juli 14u00 Herentals St. Waldetrudis
Kerkstraat 40
Herentals
Mathilde Verwimp
mathildeverwimp@hotmail.com
Tel. 014 21 61 14
  donderdag 20 juli 13u30 Bibberkot
Lindestraat
(tegenover kerk, naast parochiezaal)
Zittaart
Julienne Van De Ven
gaston.roels1@telenet.be
Tel. 013 66 23 22
GSM 0497 16 86 68
  donderdag 14 september   zaal Boekelheem
Stationstraat 3
2250 Olen
Roger Van Hirtum
rogervanhirtum@gmail.com
Tel. 014 21 87 38
  dinsdag 19 september 9u00 Renova
Koeistraat 10
2370 Arendonk
Jespers Frans
frans.jespers@skynet.be
Tel. 0498 49 75 60
  dinsdag 19 september 13u30  Sporthal Veerle Laakdal
Kwade Plas 1
2431 Laakdal
Nicole Minsen
nicole.minsen@gmail.com
Tel. 014 84 03 82
GSM 0472 25 32 14
  donderdag 28 september 14u00 Ontmoetingscentrum
Smissenhoekstraat
Zoerle-Parwijs
Aerts Lilianne
liliane.aerts@gmail.com
Tel. 016 69 84 78
  donderdag 19 oktober 13u30 Vosselaar OLV
Berkenmei
2350 Vosselaar
Marcel Lavrijssen
marcel.lavrijssen@scarlet.be
Tel. 014 61 44 87
  woensdag 25 oktober 13u30 Onze Lieve Vrouwstraat 3/5
2380 Ravels
Alois Buyens
alois.buyens1@scarlet.be
Tel. 014 65 63 57
  2018      
  22 maart 13u30 Den Dries
Kerkhofstraat 37
2470 Retie
Jean-Marie Van Bijlen
ritabroeckx@hotmail.com
Tel. 014 37 88 73
  10 april  13u30 Kristoffelzaal
Kruisberg 18
Dessel 
Herman Broeckx
herman.broeckx@outlook.com
Tel. 014 37 97 35 
Mechelen  2017                                                
  woensdag 15 februari 9u00 CM Mechelen
Antwerpsesteenweg 261
2800 Mechelen
Katleen Kerremans
katleen.kerremans@okrasport.be
Tel. 02 246 26 03
  donderdag 23 februari 14u00 PC Blaasveld
Mechelsesteenweg 230
2830 Blaasveld
Jean Van Heirstraeten      
jean.van.heirstraeten@telenet.be
Tel. 03 886 46 50
 

donderdag 6 april

14u00 zaal Rerum Novarum Sint-Lambertuslaan 18  2812 muizen Robert Vervloet
robert.vervloet@telenet.be
Tel. 0499 76 44 16
  maandag 15 mei 13u30 Zaal Goede Herder
Mechelsesteenweg 331
2860 Sint-Katelijne-Waver
Pierre Boeyens
pierre.boeyens@telenet.be
Tel: 015 41 06 00
GSM 0486 24 27 45
  maandag 29 mei 14u00 Parochiecentrum
Bankstraat 90
Hombeek
Eddy Sintebin
eddy.sintebin@telenet.be
Tel. 015 41 05 19
  woensdag 7 juni  14u00  Zaal Ter Coose
Kouter 1a
2811 leest 
Fons Huysmans
fons.huysmans@skynet.be
Tel. 015 27 76 33
GSM 0497 91 13 90
  maandag 19 juni 9u00 Gildenhuis
Wiekevorst Dorp 23
2222 Wiekevorst
Verwimp Jos
jos.verwimp@outlook.be
Tel. 014 26 03 59
  donderdag 14 september 14u00 Parochiehuis
Broekstraat 22
2890 Lippelo
Peters Hugo
peters.dehaes@proximus.be
Tel. 03 889 35 11 
  zondag 17 september 14u30 Gemeentehuis (raadzaal)
Kerkstraat 4
2560 Nijlen
Claerhout Raymond
raymondclaerhout@skynet.be
Tel. 03 322 87 45
  donderdag 5 oktober 9u30 S&R Rozebroeken
Victor Braeckmanlaan 180
Sint-Amandsberg
Hens Anke
anke.hens@okra.be
Tel. 015 40 57 42
  donderdag 5 oktober 13u30 S&R Rozebroeken
Victor Braeckmanlaan 180
Sint-Amandsberg
Hens Anke
anke.hens@okra.be
Tel. 015 40 57 42
  dinsdag 10 oktober 14u00 Gemeentelijke Bibliotheek
(Breughelzaal)
O. Lieve Vrouwelaan 1
Duffel
Buelens Alfons
alfons.buelens@telenet.be
Tel. 0472 38 80 57
  2018      
  donderdag 5 april 14u00 Zaal Waterdinge
Beekje 25
2880 Bornem
Van den Bossche Blondine
blondine.van.den.bossche@telenet.be
Tel. 015 71 01 39
  vrijdag 27 april 13u30 zaal Heist Statie
Heilig Hartstraat 1
2220 Heist-op-den-Berg
Gust Boogemans
gust.boogemans@skynet.be
Tel. 015 24 43 30
  woensdag 16 mei 14u00 Vrije basisschool Heist Goor
Pastoor Melaersstraat 32
2220 Heist-op-den-Berg
Tielemans Albert
albert.tielemans@skynet.be
Tel. 015 24 65 67