over okra-sport+
Veilig (elektrisch) fietsen in groep
Vanaf 1 maart 2017 kunnen OKRA trefpunten een cursus Veilig (elektrisch) fietsen in groep aanvragen. Kijk hieronder of er een cursus in jouw buurt is. Inschrijven kan via de contactpersoon die in de tabel staat vermeld.
Limburg

 

Provincie Limburg
  Datum                   Uur Locatie                              Contactpersoon
Limburg  2017                                                                                                                                     
  dinsdag 14 februari 9u00

Kasteel Engelhof
Hengelhoefdreef 2
3530 Houthalen-Helchteren

Katleen Kerremans
katleen.kerremans@okrasport.be
Tel. 02 246 26 03
  maandag 27 maart  9u30  kasteel Engelhof
Hengelhoefdreef 1
3530 Houthalen-Helchteren 

Bea Jans
bea.jans@okra.be
Tel. 011 26 59 37

  maandag 27 maart  9u30  kasteel Engelhof
Hengelhoefdreef 1
3530 Houthalen-Helchteren 

Bea Jans
bea.jans@okra.be
Tel. 011 26 59 37

 

dinsdag 4 april  

14u00 O.C. St. Katarina 'zaal A'
Nic. Cleynaertslaan z/n
3500 Hasselt 
Janssens Freddy
freddy.janssens4@telenet.be
Tel. 011 22 74 78
  dinsdag 2 mei 13u30 Evenementenhal Zonhoven
lokaal 1
Rozenkransweg 4
3590 Zonhoven
Cuppens André
andre.cuppens@telenet.be
Tel. 0468 10 75 38
  woensdag 31 mei 13u30 Evenementenhal Zonhoven
lokaal 2
Rozenkransweg 4
3590 Zonhoven
Cuppens André
andre.cuppens@telenet.be
Tel. 0468 10 75 38
  donderdag 8 juni 13u00 Ontmoetingscentrum
Pieter Breugellaan 10
3990 Peer (Kleine Brogel)
Nico Mannes
nico.mannes@skynet.be
Tel. 0479 94 93 15
  woensdag 21 juni 14u00 Parochiecentrum
Hoogbaan 120
3650 Rotem
Bocken Albert
christiane_broers3@gmail.com
Tel. 0496 39 10 83
  vrijdag 7 juli 13u30 De Kring
Guidogezellenlaan 15 bus 2
3550 Heusden-Zolder
Karel Smeets
k.smeets@telenet.be
Tel. 0495 69 28 93
  woensdag 30 augustus 13u30 Pabilo (zaal 4)
Jazz Bilzenplein z/n
3740 Bilzen
Raymond Collings
raymond.collings@skynet.be
Tel. 0475 55 44 07
  donderdag 7 september  13u30  PC De Burg
Burg 34
3930 Hamont-Achel
Jan Houben
petrus.houben@telenet.be
Tel. 011 44 66 61
  maandag 11 september 13u30 Cultureel Centrum
Scholtisplein 2
3680 Neeroeteren
Elisa Aengeveld
elisa.aengeveld@telenet.be
Tel. 089 86 49 65
  Woensdag 13 september 14u00 OC De Vranken
Herent 122
Neerpelt
Kuppens Leo
leo.kuppens@telenet.be
Tel. 011 64 33 48
GSM: 0493 49 27 07
  vrijdag 15 september 13u30 Sporthal De Belder
't Dorpshuis
3640 Kinrooi (Ophoven)
Truyen Jaak
jaak.truyen@skynet.be
Tel. 089 56 66 47
  Maandag 18 september 13u30 Parochiecentrum Flééketaer
Zagerijstraat 42
Genk
Lemmens Roland
okra.gbg@hotmail.be
Tel. 089 24 08 95
GSM: 0478 88 14 49
  woensdag 27 september 14u00 Vergaderzaal "De volksmacht"
Luikersteenweg 7
3800 Sint-Truiden
Lemoine Valere
valere.lemoine@telenet.be
Tel. 0496 11 48 08
  woensdag 4 oktober 13u30 Parochiezaal
Jasperslaan 4
3950 Kaulille
Piet Van de Schans
piet@vandeschans.be
Tel. 011 44 56 20
  dinsdag 17 oktober 14u00 Parochiezaal "De Peel"
Norbertinessenlaan 7
3910 Neerpelt
Laenen Willy
w.laenen@skynet.be
Tel. 011 73 40 89
GSM: 0475 40 49 68

  maandag 30 oktober 14u00 Kasteel Engelhof
Hengelhoefdreef
Houthalen-Helchteren
Mia Mangelschots
mia.mangelschots@telenet.be
Tel. 011 60 62 03
GSM: 0495 52 29 45
  donderdag 9 november 9u30 CC De Hanekap
Hanekapstraat 16
3920 Lommel
Jacques Maes
jacques_maes@telenet.be
Tel. 0483 05 91 48
  woensdag 29 november 9u00 RADO
Koning Albertlaan 102
3620 Lanaken
Sabine Bringmans
sabine.bringmans@opzcrekem.be
Tel. 089 84 76 09
  2018      
  dinsdag 3 april 14u00 GC Den Ichter
Kapelstraat 16
3660 Opglabbeek
Franco Georges
georgesfranco@telenet.be
Tel. 0497 89 05 53
  donderdag 12 april 14u00 GCOC Oosterhof
Dr. Vanderhoeydonckstraat 56
3560 Lummen
Wim Masselin
wim.masselin@telenet.be
Tel. 013 52 15 63
  dinsdag 17 april 13u30 Jan Van Abroek (Beek)
Kerkstraat 8
3960 Bree
Breemans Anna
anna.breemans@skynet.be
Tel. 089 46 66 15
  donderdag 26 april 13u30 zaal het Weekend
Sint-Jozefsplein 8
3511 Tuilt
Ria Coenen
ria.coenen@telenet.be
Tel. 0478 20 26 47
  Woensdag 9 mei 13u30 Molendorp/ De Stegel
Weertersteenweg
Molenbeersel
Craeghs Mia
jeanbosmans@hotmail.com
Tel. 0494 59 59 29
  Dinsdag 12 juni 13u30 Lokaal dienstencentrum Pelle Melle
Dorpsstraat 58
3900 Overpelt
Lydie Kerkhofs
pellemelle@overpelt.be
Tel. 011 64 73 19
  Dinsdag 12 juni 13u30 Cultureel centrum
Kerkplein 14
3720 Kortessem
Steven Wilberts
stevenwilberts@gmail.com
Tel. 011 85 82 57