over okra-sport+
Veilig (elektrisch) fietsen in groep
Vanaf 1 maart 2017 kunnen OKRA trefpunten een cursus Veilig (elektrisch) fietsen in groep aanvragen. Kijk hieronder of er een cursus in jouw buurt is. Inschrijven kan via de contactpersoon die in de tabel staat vermeld.
Aalst - Eeklo - Gent - Oudenaarde - Dendermonde - Sint-Niklaas

 

Provincie Oost-Vlaanderen
 
Datum 
Uur 
Locatie       
Contactpersoon                
Midden-Vlaanderen    
Aalst  2017        
 

woensdag 24 mei 

14u00  Huyze Sint-Pieter
Kerkstraat 2
9473 Welle 
Noël Vervoet
Tel.053 66 03 72
huguette.broddelez@skynet.be
2018      
  dinsdag 27 februari 14u00 De Snip
Beugemstraat 9
Moorsel
Herman Vervroessen
hermanvervroessen@gmail.com
Eeklo  2017      
 

dinsdag 21 maart 

14u30 Dorpstraat 91
Sint-Laureins
Katrien Hughe
Tel. 09 379 07 90
okrasintlaureins@gmail.com 
  dionderdag 27 april 14u00 Kantine
Paardenkerkhof 4
Donk
De Naegel Michael
Tel. 050 71 93 20
denaegel@gmail.com
  woensdag 17 mei 14u00 Parochiecentrum
Abdijstraat 33
Eeklo
Paul Blondeel
paulblondeel@hotmail.com
Tel. 09 377 87 09
  maandag 19 juni 13u30 Parochiezaal
Nieuw Boekhoutestraat 24
Bassevelde
Autrice De Paepe
autricedepaepe@hotmail.com
Tel. 09 373 66 67
  woensdag 2 augustus 13u30 Zaal Klokhuis
Schoolstraat 7
Sleidinge
Gerard Dossche
gerard.dossche@scarlet.be
Tel.09 357 48 17
2018      
  maandag 9 april 14u00 PC
Veldhoek
Oostwinkel
Jozef Van Oost
vanoostjozef@gmail.com
Tel. 09 377 12 58
  maandag 23 april 14u00 PC 
Veldhoek
Oostwinkel
Jozef Van Oost
vanoostjozef@gmail.com
Tel. 09 377 12 58
  woensdag 2 mei 14u00 De Ark
Zwarte Zusterstraat 1
9990 Maldegem
Antoine Pauwels
Tel. 050 71 54 70
antoine.pauwels@telenet.be
  donderdag 31 mei 14u00 CC Nieuwstraat 6
Waarschoot
Robert Willems
jeaninedeconinck@skynet.be
Tel. 09 357 46 38
Gent  2017      
  woensdag 8 februari 9u00 CM Merelbeke
Hundelgemsesteenweg 690
9820 Merelbeke
Katleen Kerremans
Tel. 02 246 26 03
katleen.kerremans@okrasport.be
  zaterdag 18 februari 11u00 Flanders Expo Gent
Maaltekouter 1
9051 Gent

Katleen Kerremans
Tel.02 246 26 03
katleen.kerremans@okrasport.be

  zaterdag 18 februari 15u00 Flanders Expo Gent
Maaltekouter 1
9051 Gent
Katleen Kerremans
Tel. 02 246 26 03
katleen.kerremans@okrasport.be
  zondag 19 februari 11u00 Flanders Expo Gent
Maaltekouter 1
9051 Gent
Katleen Kerremans
Tel. 02 246 26 03
katleen.kerremans@okrasport.be
  zondag 19 februari 15u00 Flanders Expo Gent
Maaltekouter 1
9051 Gent
 
  dinsdag 18 april 9u00 Ter Wilgen
Poelstraat 70
9800 Deinze
Herve Wivine
Tel. 09 328 68 53
herve.wivine@telenet.be
  maandag 8 mei 14u00 PC Centrum
Dorp 22
9810 Nazareth
Linda Germinne
Tel. 09 385 53 71
lindagerminne@telenet.be
  donderdag 1 juni 14u00 Sportterein
Kouterslag 1A
9090 Melle
Guido Du Chou
Tel. 09 252 16 44
guido.du.chou@gmail.com
  dinsdag 22 augustus 13u30 De Campagne
Gijzelstraat
Drongen-Luchteren
Piet Vanderplaetsen
piet.vanderplaetsen@telenet.be
Tel. 09 278 74 46
  woensdag 6 september 14u00 Jeugdhuis
Heerweg Zuid 124
Zwijnaarde
Etienne Broché
etienne.broche@gmail.com
Tel. 09 221 52 39
  donderdag 7 september 14u00 Ontmoetingscentrum
Oude Kantschoolstraat
Sint-Maria-Aalter
Marc Goethals
marcrita@telenet.be
Tel. 09 374 07 74
  dinsdag 12 september   De Zulle
Botestraat 98
9032 Wondelgem
Alfred Bauwens
alfred.bauwens@telenet.be
Tel. 0468 15 23 40
  vrijdag 15 september 14u00 CC De Brouwerij
Kerk
Eke

Willy Rogge
willy.rogge@skynet.be
Tel. 09 385 70 58 

  dinsdag 19 september 14u00 Voetbalkantine
Neerstraat 43
Vinderhoute
Annie Willems
willemsannie@hotmail.com
Tel. 09 226 30 15
  woensdag 20 september 14u00 PC
Bibliotheekstraat 1
9940 Evergem
René Dias
christiane.baes@live.be
Tel. 0475 73 89 51
  maandag 25 september 14u00 OCO
Pijphoekstraat 30
9041 Oostakker
Noël Van De Velde
okra.oostakker@outlook.com
Tel. 0494 05 35 89
  2018      
  zaterdag 10 februari 11u00 Fiets- en wandelbeurs
Flanders Expo Gent
Maaltekouter 1
9051 Gent

Katleen Kerremans
katleen.kerremans@okrasportplus

Tel. 02 246 26 03

  donderdag 12 april 13u30 Ter Leie
Nieuwstraat
Astene
Walter Van Hove
waltervanhove@gmail.com
Tel. 0477 80 71 71
  donderdag 19 april 14u00 Heemkring
Kloosterstraat 13
9860 Moortsele
Dirk De Mulder
dirkdemulder@skynet.be
Tel. 09 362 05 49
  donderdag 19 april 14u00 Parochiecentrum
Beelbroekstraat
Sint-Amandsberg
Eddy Volckaert
eddy.volckaert@gmail.com
Tel. 09 355 90 89
  donderdag 26 april   Parochiecentrum
Beelbroekstraat
Sint-Amandsberg
Eddy Volckaert
eddy.volckaert@gmail.com
Tel. 09 355 90 89
Oudenaarde  2017      
 

maandag 8 mei

14u00  Zaal 't Hoge
Ommegangstraat 20
9770 Kruishoutem 
Patrick Dierick
Tel. 0479 930 670
dierick.patrick@skynet.be
  maandag 15 mei 14u00 De Griffel
Ouwegemsesteenweg 90
Zingem - Ouwegem
Lucien DeSmeyter
Tel. 09 384 65 36
lucien.desmeyter@telenet.be
  donderdag 15 oktober  14i00 Sporthal De Rijdt
Jagerstraat 64 A
Brakel
Vic Beetens
Tel. 052 42 19 58
vic.beetens@skynet.be 
  2018      
  donderdag 3 mei 14u00 PC
Nukerkeplein
9681 Nukerke
Gerda Martens
Tel. 0477 71 01 08
gerdamartens@gmail.com
Waas en dender        
Dendermonde  2017      
 

donderdag 31 augustus 

14u00  Liefkenshoek 20
9230 Wetteren 
Verdonck Marcel
Tel. 09 366 29 06
marcel.verdonck@pandora.be 
Sint-Niklaas  2017      
 

woensdag 19 juli  

14u00 OC Boerenpoort
St. Elisabethstraat 31 A
9120 Melsele
Bollaert Chris
Tel. 03 775 48 47
christiaan.bollaert@telenet.be
  donderdag 27 april 14u00 vzw trefpunt Heinende
Heiende 16
9160 Lokeren
De Canne Hugo
Tel. 09 348 62 12
decanne.hugo@scarlet.be
  23 mei   Heilig Hart Sint-Niklaas  
  29 mei   Belsele  
  20 oktober 13u30 Voetbalkantien
Houtvoortstraat
Sint-Gillis-Waas
Baert Berlinde
Tel. 03 770 57 61
berlinde.baert@gmail.com
  20 oktober   Zaal Klapdorp
Sint-Pauwels
Van Hove Hubert
Tel. 0474 62 84 24
hubert.vanhove@telenet.be
  woensdag 22 november   Parochiezaal Heirbrug
Veerstraat 12
9160 Lokeren
Veelaert Annie
Tel. 09 346 80 48
annie.veelaert@skynet.be
  2018      
  zondag 11 februari 11u00 Fiets- en wandelbeurs
Flanders Expo Gent
Maaltekouter 1
9051 Gent
Katleen Kerremans
katleen.kerremans@okrasport.be
Tel. 02 246 26 03
  donderdag 15 maart 14u00 Sint-Michielszaal
Beukenlaan
9130 Kieldrecht
Godelieve De Maeyer
godelieve.de.maeyer1@telenet.be
Tel. 03 773 43 42
  donderdag 26 april  14u00  Centrum Ten Bos
Ten Bos
9100 Nieuwkerken-Waas 
Jeanine De Boever
 jeaninedeboever@skynet.be
Tel. 03 777 08 32