over okra-sport+
Veilig (elektrisch) fietsen in groep
Vanaf 1 maart 2017 kunnen OKRA trefpunten een cursus Veilig (elektrisch) fietsen in groep aanvragen. Kijk hieronder of er een cursus in jouw buurt is. Inschrijven kan via de contactpersoon die in de tabel staat vermeld.
Brugge - Ieper - Kortrijk - Oostende - Roeselare - Tielt
Provincie West-Vlaanderen
 datum                uur locatie                contactpersoon
Brugge 2017                            

vrijdag 24 maart 

13u30 LDC Jonkhove
Aartrijkestraat 7
8211 Aartrijke
Denise Devreese
050/20 03 80
  maandag 27 maart 14u00 Dienstencentrum "De Stip"
Sint-Jozefdreef  10
8020 Oostkamp
Lionel Coppens
Tel. 050 82 34 62
lionel.coppens@telenet.be
  vrijdag 14 juli 14u00 OC De Kleine Beer
C. Marichalstraat 5
8730 Beernem
Jean-Pierre Gijdé
Tel. 050 78 82 99
jp.g@proximus.be
  woensdag 2 augustus 14u00 De Beuterblomme
Sint Kwintesstraat 7
8340 Oostkerke
Erwin Vermeire
Tel. 0485 61 44 86
erwin.vermeire1@telenet.be
  donderdag 7 september 14u00 Margaretacentrum
Maurice Lippensplein
8300 Knokke
Frans Van Gool
Tel. 0468 29 71 20
vangool1947@gmail.com
  maandag 9 oktober 14u00 Parochiaal centrum
J. Creytenstraat
8730 Oedelem
Johan Vanlandschoot
Tel. 0479 39 47 73
Jvanlandschoot38@hotmail.com
  dinsdag 24 oktober 9u00 De Kerkewegel
Ruiterstraat 5
8370 Uitkerke
Herbert Callewaert
GSM: 0475 95 20 84
Tel. 050 41 58 84
herbert.callewaert@skynet.be
  2018      
  5 april 14u00 Ontmoetingscentrum
De Patria
Kerklaan 37
8310 Assebroek
Maurice Sevenhant
Tel. 0472 24 68 31
maurice@sevenhant.be
  vrijdag 18 mei 14u00 Parochiaal centrum
Pastoor De Neveplein 16
8300 Westkapelle
Daniël Rogghé
Tel. 0475 522 323
darowk@hotmail.com
Ieper 2017
maandag 8 mei 14u00  OC Zonnerad
Zonnebeke
Mestdagh Hedwige
Tel. 051 77 84 49
hedwige_mestdagh@telenet.be 
  vrijdag 15 december   OC De Craeye
Kraaiveldstraat
Passendale
De meyer Henriette
Tel. 051 78 00 96
henriettedemeyer@hotmail.be
  2018      
  donderdag 21 juni   Zaal Rookop
Heuvellandseweg 1 a
8970 Reningelst
Spenninck Gerard
Tel. 057 33 38 40
gerardenrita@skynet.be
  maandag 25 juni   Oosthove
Speiestraat 2
8940 Wervik
Garrein Eric
Tel. 0473 63 65 76
eric.garrein@telenet.be
Kortrijk 2017
  vrijdag 1 september 14u00 OC
Aalbekeplaats
8511 Aalbeke
Verhaeghe Chris
Tel. 056 41 75 96
GSM: 0486 93 01 71
chrisverh7@hotmail.com
  maandag 18 september 13u30 CC Het Spoor
Eilandstraat 6
8530 Harelbeke
Vandeputte Johan
Tel. 056 71 94 61
GSM: 0472 27 94 26
johan_vandeputte@hotmail.com

maandag 25 september 

14u00 Spikkerelle
Scheldelaan 6
8580 Avelgem
Corne Pol
Tel. 0498 24 41 16
polcorne@telenet.be
  2018      
  5 maart 14u00 OC De Stekke
Sint-Maartensplein 19
8560 Moorsele
Deprez Dany
Tel. 0496 10 90 27
d.deprez@telenet.be
  maandag 26 maart 14u00 Cultureelcentrum
Wevelgemstraat 20
8930 Lauwe
Decruynaere Robert
Tel. 056 41 03 35
robert.decruynaere@telenet.be
  donderdag 29 maart 14u00 DOC De Ark
Zuiderlaan 44
Waregem
Willy Messiaen
Tel. 056 70 18 25
jan.omey@skynet.be
  donderdag 29 maart 14u00 dinestencentrum
Het Gaverpeirdje
Schakelstraat 43
8790 Waregem
Van Assche Geert
Tel. 0498 17 15 03
geert.vanassche@welzijn.waregem.be
  16 april 2018 14u00 Oude Bib
Bavikhove
Vanhuyse Hervé
Tel. 056 17 56 27
herve_vanhuyse@hotmail.com
  donderdag
26 april
14u00 De Wieke
Wiekeplein
8540 Deerlijk
Bossuyt Erik
Tel. 056 77 93 43
eric.jeanette@skynet.be
  14 juni   Menen Dominique Maes
Tel. 056 57 09 25
maes.dominique@scarlet.be
  woensdag 27 juni 9u00 Rerum Novarum
Markt 26
Waregem
Jan Omey
Tel. 056 610 185
jan.omey@skynet.be
  woensdag 27 juni 14u00 Rerum Novarum
Markt 26
Waregem
Jan Omey
Tel. 056 610 185
jan.omey@skynet.be
Oostende 2017
  maandag 11 september 14u00 De Bsare
Koningsplein 1
8660 De Panne 
Van Laer Joseph
Tel. 0496 07 92 73
joseph.van.laer@telenet.be 
  dinsdag 3 oktober 14u00 Schorrehof
Marktplein
8620 Nieuwpoort
Norbert Couvreur
Tel. 0479 43 19 86
n.couvreur@skynet.be

vrijdag 6 oktober 

14u00 OC Oud Gemeentehuis
Dorpplaats 7
Lo-Reninge
Michel Gheldof
Tel. 057 40 07 81
notebaertcl@hotmail.com
  woensdag 29 november  14u00  Gemeentelijke zaal "De Kwelle"
St. Rijkerssttraat 20
8690 Alveringem 
Roger Vandenberghe
Tel. 058 28 82 23
vandenberghe.roger@telenet.be 
  2018      
  vrijdag 6 april 13u30 Centrum Ons Huis
Markt 3
8470 Gistel
Lieve Vervaeke
Tel. 059 27 77 94
GSM: 0479 38 90 99
pierre.traen-verstegen@telenet.be
Roeselare 2017

dinsdag 7 februari

9u00 CM Roeselare
Beversesteenweg 35
8800 Roeselare
Katleen Kerremans
Tel. 02 246 26 03
katleen.kerremans@okrasport.be
  woensdag 4 oktober 14u00 PC Den Hazelt
Pastoor Slossestraat 1
Rumbeke
Frans Schoutteten
Tel. 0497 99 82 76
schouttetenfrans@hotmail.com
  dinsdag 10 oktober 14u00 GC De Bunder
Ieperstraat 52B
Moorslede
Willy Ide
Tel. 051 77 84 80
willyide@hotmail.com
  2018      
  13 maart  14u00 Meensesteenweg 717
Beitem - Roeselare
José Carbon
Tel. 051 69 02 29
josecarbon@telenet.be
  26 maart 14u00 CM Ingelmunster
Stationstraat 14
Ingelmunster
Hilde Denys
TeL. 0494 06 84 11
hildedenys@hotmail.be
  10 april  14u00 Ridder Janlaan 3
8890 Dadizele
Henriette Vanryckeghem
Tel. 056 50 13 08
h.vanryckeghem@skynet.be
Tielt  2017      
 

 vrijdag 28 april

9u00 

De Feniks
Beernemstraat 25
8570 Wingene 

Erik Vandycke
Tel. 051 65 60 68
erik.vandycke1@telenet.be

  maandag 11 september 14u00 OC Mandelroos
Gemeenteplein 1
8780 Oostrozebeke
Callens Herman
Tel. 056 66 57 61
hermancallens@outlook.be