over okra-sport+
Inschrijvingen
Deelnemende trefpunten
Hieronder kan je per regio de deelnemende trefpunten terugvinden.
Zo kan je eventueel ook kijken welk trefpunt in de buurt zal deelnemen 
om eventueel een samenwerking tot stand te brengen.

Inschrijvingen: (update: 26-11-2018 13:53)

- Intern
75 trefpunten (waarvan 2 gewesten)

- Extern
2



Deelnemende externe organisaties/clubs

# Club/organisatie Startmoment e-mail tel.
1 WZS Komma
Moorslede
maart 2018 jaklien.ouvrein@skynet.be 0470
57 16 61
2
Domitys 18/06/2018  mieke.vanraemdonck@domitys.be  0472
85 68 12 
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10 x


Deelnemende trefpunten - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Regio Brussel

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Halle
Sint-Martinus
13/03/2018
DC De Pasja
A. Demaeghtlaan 28
1500 Halle
andree.floridor@skynet.be 0479
32 95 46
2
Merchtem 18/04/2018
't vijverdal
juliennespolspoel@hotmail.com 052 35 87 70
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10
 
       
Deelnemende trefpunten - provincie Antwerpen
Regio Antwerpen

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Lint 06/03/2018
DC De Schakel
Oud-Strydersplein
2547 Lint
rita.seberechts@telenet.be 0494
60 57 69
2
Boom Park 02/03/2018
PC TIJL
Wilgenstraat 7
2850 Boom
marcelmans@telenet.be 0478
45 29 90
3 Zilverdraad
Boechout
20/04/2018 - 10.30 u
Hovesesteenweg 58
2530 Boechout
jan.bosselaers1@pandora.be 0485
12 88 48 
4 O.L.V. van
Smarten
Merksem
12/09/2018 - 14.00 u
Kwadeveldenlokaal
Kwadeveldenstr 24-26
2170 Merksem
liliane.jansegers@skynet.be 0478
58 15 23
5 Schoten
St. Cordula
08/10/2018 - 14.00u v.lieve@telenet.be 0497
34 47 23
6 Zilverdraad Boechout 21/09/2018 jan.bosselaers1@pandora.be 0485
12 88 48 
7        
8        
9        
10

Regio Kempen
 
# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Lichtaart 26/03/2018
Sportv. Molenstraat
Lokaal atletiekclub
2460 Lichtaart
leoleysen@hotmail.com 0497
34 41 27
2
Tielen 21/03/2018 - 9.30u
Domus
Prijstraat 68
2460 Tielen
niekesmolderen@skynet.be 014 55 54 91
3 Olen O.L.V. 13/03/2018
Boekelheem
Stationsstraat 3
2250 Olen
rogervanhirtum@gmail.com  0472
57 29 57 
4 Balen  17/09/2018
Sportcomplex Bleukens
Hoolsterberg 36
2490 Balen 
sportdienst@balen.be  014 74 41 51 
5 Beerse
Den Hout 
6/09/2018
Ontmoetingslokaal
Vaartstraat 5
2340 Beerse
francinedufraing@outlook.com 0496
67 20 11
6        
7        
8        
9        
10

  Regio Mechelen

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Itegem maart 2018 verhaegen.annie@gmail.com 0474 60 20 21
2
Blaasveld 21/03/2018 - 14.00u 
(en 18.30u)
Mechelsesteenweg
230
2830 Blaasveld
jean.van.heirstraeten@telenet.be 0468
17 44 59 
3 Muizen september 2018  robert.vervloet@telenet.be 0499
76 44 16 
4 Hingene 22/03/2018
Wateringe
Beekje 5
2880 Higene
blondine.van.den.bossche@telenet.be 0475
36 56 40
5        
6        
7        
8        
9        
10 x



Deelnemende trefpunten - provincie Limburg

Regio Limburg

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Gewest Lommel september 2018 jacques_maes@telenet.be 0478 78 45 95
2
Zonhoven 13/03/2018 - 14.00u
Sportdienst
Rozenkransweg 4
3520 Zonhoven
toon-mannaerts@telenet.be 0468 30 05 74
3 H.Hart Hasselt 20/03/2018 - 14.00u
Villa Temporis
Excelsiorlaan 8
3500 Hasselt
ilborocz@gmail.com 0495 59 54 22
4 Runkst 07/03/2018
OCR Runkst
Runksterstw. 149
3500 Hasselt 
jos.knaepen123@telenet.be 0474 55 92 52
5 Lillo  maart 2019 mariavanhove@skynet.be  0479 89 39 20
6 Rotem  sept 2018  christiane_broers3@hotmail.com  0472 76 93 68 
7 Paal  maart 2019  maria.meynkens@telenet.be  011
24 16 84 
8 Neeroeteren  05/09/2018
PC
Hoogbaan
Rotem

OH
Ismansweg 4
3680 Neeroeteren 
elisa.aengeveld@telenet.be  0494
16 40 96 
9 Hechtel  05/09/2018
O.C. De Schans
Rode Kruisplein z/n
3940 Hechtel-Eksel 
jan.gijs@telenet.be  011
73 43 81 
10 Groot Kortessem 17/09/2018
Sporthal 'De Weyer'
Oud Mersenhoven 15A
3720 Kortessem
richardcastro1953@gmail.com 0479
86 16 04


# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
11 Opglabbeek 25/09/2018
Sporthal Opglabbeek
Weg naar Bree 2
3660 Opglabbeek
gerard.goossens@hotmail.com 0479 48 57 73
12
     
13    
 
14    
 
15        
16
     
17
     
18        
19        
20
     
 
       
 
Deelnemende trefpunten - provincie Oost-Vlaanderen
Regio Aalst

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 St-Goriks-Oudenhove 05/03/2018 mcfocquaert@gmail.com 09 360 23 54
2
Bavegem 05/03/2019 okrabavegem@gmail.com 0495 83 21 31
3        
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10
 
Regio Eeklo

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Lembeke 02/03/2018 - 14.00u
Sporthal Kaprijke
Heihoekse Kerkwegel 11
9971 Lembeke
r.heynssens@skynet.be 0477
55 46 14
2
Sleidinge 27/03/2018
't klokhuis
Schoolstraat 7
9940 Sleidinge
johanbundervoet@gmail.com 0486
88 38 56
3 Knesselare  september 2018  claeysmartine@telenet.be 0477
55 04 34 
4 Evergem Centrum september 2018  crumble246@hotmail.com 0486 27 80 90 
5 Wippelgem  september 2018  crumble246@hotmail.com  0486 27 80 90 
6        
7        
8        
9        
10 x
 
Regio Gent

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Oude Bareel 02/03/2018 - 09.30u
PC Oude Bareel
Beelbroekstraat 2
9040St.Amandsberg
kim.vanvossel@Ugent.be 0497
34 41 27
2
Drongen Baarle 07/09/2018
OC Baarle
Baarledorp 90
9031 Drongen
willydelanoy2@hotmail.com 0475
62 30 06
3 Gewest 
Merelbeke C.
maart 2018 rafdeloore@hotmail.com 0475
64 64 71
4 Oostakker 13/04/2018
Pijphoekstraat 30
9041 Oostakker
hubertvancleemput@telenet.be 0468
48 60 51
5 Zevergem  05/02/2019
Meer info via contact 
chrisyvergneaux@gmail.com
guido_vanpoucke@hotmail.com
0472
79 67 25

09
385 53 81
6 Eke  september 2018  willy.rogge@skynet.be  0470
59 65 71 
7 Nazareth  09/10/2018  okra.nazareth@gmail.com  0479
68 56 38 
8        
9        
10 x
 
Regio Oudenaarde

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Horebeke 01/03/2019
Arcadia
Bovenstraat 2A
9667 Horebeke
marc.de.cremer@skynet.be 0479 42 52 81
2
Nederbrakel maart 2019 vic.beetens@skynet.be  055 42 19 58 
3
     
4        
5        
6        
7        
8        
9        
10 x

Regio Waas en Dender

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Dendermonde Keur 08/03/2018
't kloksken
Pijnderslaan 88
9200 Dendermonde
f.joos@hotmail.com 0475
56 49 15 
2
Serskamp 05/09/2018
Zaal Roggeman
Bruinbekestraat 2M
9260 Wichelen 
mauricedebremme@gmail.com 0476
64 03 43
3 Denderbelle 07/09/2018
Dorp 15
9280 Denderbelle
andre.r.vermeiren@gmail.com 0479
96 80 86
4 Bruinbeke  05/09/2018  paul.van.wesemael@telenet.be  0472
37 96 26 
5        
6        
7        
8        
9        
10


Deelnemende trefpunten - provincie Vlaams-Brabant
Regio Oost-Brabant

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Wezemaal 08/03/2018 - 14.00u
WZC De Lelie
Aarschotsestw 146
3111 Wezemaal
gilbertemattheus@gmail.com 0472 41 70 13 
2
Wommersom maart 2018 mtvandeborne@gmail.com 0498 61 95 35
3 Averbode  12/09/2018  milvda@skynet.be  0478 55 81 65 
4 Schaffen Centrum  september 2018  famdidden@telenet.be  0474 99 14 93 
5        
6        
7        
8        
9        
10 x


 
       
 
Deelnemende trefpunten - provincie West-Vlaanderen
Provincie West-Vlaanderen

Regio Brugge

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Uitkerke Maart 2019 herbert.callewaert@skynet.be 0476 95 20 84
2
Zedelgem Dorp  10/10/2018  patrick.deceuninck@telenet.be  0472 27 13 33
3
     
4
     
5        
6        
7        
8        
9        
10 x

Regio Oostende
 
# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 De Panne
Adinkerke
23/03/2018 - 9.30u
sporthal
'Den Oosthoek'
Sportlaan 2
8660 De Panne
joseph.van.laer@telenet.be 0496 07 92 73
2
Merkem 02/03/2018
Stationshuis
9de linieplein 1
8650 Merkem
suzanne.vandenabeele@telenet.be 0473 75 53 39
3 Westrand 06/03/2018 - 9.00u
PC Raversijde
Transvaalstraat 34
8400 Oostende
decoolsjes@skynet.be 059 50 56 19
4
     
5        
6        
7        
8        
9        
10 x

Regio Ieper

  
Regio Kortrijk

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Lauwe 14/09/2018 - 14.00 u
Cultureelcentrum
Wevelgemstraat 20
8930 Lauwe
heidivanhalst@hotmail.com 0476 53 70 50
2
St. Lodewijk maart 2019 frans.beunens@telenet.be  0495 73 10 97 
3      
4
     
5        
6        
7        
8        
9        
10 x


Regio Roeselare

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Rumbeke Oekene 14/03/2018 standaert.jp@skynet.be 0473
94 70 25
2
Lichtervelde 16/03/2018 - 9.30u
De Ploeg
Statiestraat 80
8810 Lichtervelde
jackie.coppens@scarlet.be 0479
05 44 18 
3 Beitem 03/09/2018
De Schakel
Meensestw. 713
8800 Roeselare
selschotter.bentein@fulladsl.be 0477
36 94 46
4 Ingelmunster  17/09/2018
Sportstadium
Bollewerpstraat 92
8770 Ingelmunster
hildedenys@hotmail.be  0494
06 84 11
 
5        
6        
7        
8        
9        
10 x
 
 
Regio Tielt

# Trefpunt Startmoment e-mail tel.
1 Schuiferskapelle maart 2019   051 65 51 78
2
Meulebeke  07/03/2019 eric.neirinck@outlook.be 0468 54 08 31 
3
     
4
     
5        
6        
7        
8        
9        
10